Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Argo

Velmi příjemný a dobře udržovaný menší hotel Argo leží v oblasti Agios Georgios, cca 400 m od centra Chora Naxos. V dosahu hotelu je zastávka autobusu. Taverny a obchůdky jsou v okolí hotelu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Argo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Argo

Velmi příjemný a dobře udržovaný menší hotel Argo leží cca 400 m od centra Chora Naxos, v dosahu hotelu je zastávka autobusu. Taverny a obchůdky jsou v okolí hotelu.

Pláž

Hotel Argo je 150 m od písčité pláže Agios Georgios

Vybavení hotelu Argo

menší komplex 3 budov r. 2004 renovovaný, recepce, místnost pro podávání snídaní v hlavní budově.

Ubytování

klimatizované, příjemně a účelně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušeč vlasů), TV, lednička; studia a apartmány navíc vybavený kuchyňský kout.

Doporučení

Argo je menší komplex v místní zástavbě s velmi dobrou kvalitou ubytování, vřelou atmosférou majitelů a ideální polohou – blízko písčité pláže a dostupné do centra s tavernami, bary a kavárnami.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.