Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou na ostrově Mykonos přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Porto Mykonos, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Porto Mykonos

Hotel s výhodnou polohou přímo v hlavním městě ostrova u přístavu. Do centra Mykonu dojdete za pár minut. Z hotelu vybudovaného ve stylu klasické kykladské architektury je krásný výhled na blankytné Egejské moře a celou zátoku, kolem níž se rozprostírá město Mykonos.

Vybavení

Členitý bazén s velkou terasou, jacuzzi a pool barem, u něhož si můžete vychutnat kávu nebo koktejl. V areálu hotelu s přátelskou atmosférou je výborná restaurace, fitness centrum se saunou a pravoslavný kostelík. V hotelu Porto Mykonos je připojení k internetu.

Ubytování v hotelu Porto Mykonos

Moderně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, CD přehrávač, minibar, trezor a balkón.

Hotel Porto Mykonos na webu

Porto Mykonos

Hotel Porto Mykonos ****  - NABÍZENÉ TYPY POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Greek ; Dvoulůžkový pokoj klasik; Dvoulůžkový pokoj superior; Jednolůžkový pokoj Greek ; Jednolůžkový pokoj klasik; Jednolůžkový pokoj superior; Junior suita standard; Standard Suita.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisPorto Mykonos hotel se nachází u starého přístavu Mykonos. Hotel se nachází 5 minut pěšky od města Mykonos - Chora, větrných mlýnů a pouhých...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.