Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mykonos Palace

Typický ostrovní hotel se nachází na ostrově Mykonos přímo u písečné pláže Platis Yalos s tavernami a plážovými bary. Odplouvají odtud lodě i na okolní pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S městem Mykonos, vzdáleným asi 4 kilometry, je pravidelné autobusové spojení.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mykonos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha

Typický ostrovní hotel se nachází přímo u písečné pláže Platis Yalos s tavernami a plážovými bary. Odplouvají odtud lodě i na okolní pláže Paranga, Paradise, Argari, Elia a Super Paradise. S městem Mykonos, vzdáleným asi 4 kilometry, je pravidelné autobusové spojení.

Vybavení

Hotel má sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem. V restauraci Notos přímo na pláži si můžete vychutnat speciality mezinárodní i řecké kuchyně včetně čerstvých ryb a místního vína. Na recepci lze zajistit room servis a internetové připojení. Centrum vodních sportů na pláži nabízí široký výběr aktivit.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize, rádio, lednička, telefon, balkon nebo terasa. Za poplatek si lze pronajmout trezor.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.