Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mythos I. - studia

Studia Mythos leží u letoviska Vassiliki na ostrově Lefkada a jedná se o stejný komplex,  jako je hotel a apartmány Mythos. Dvoulůžková studia Mythos v prvním podlaží (některá s možností přistýlky) jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí), terasou se zahradním nábytkem, klimatizací a TV, sladkovodní bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mythos I. - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování ve studiích Mythos I.

Stejný objekt jako hotel a apartmány Mythos. Dvoulůžková studia Mythos v prvním podlaží (některá s možností přistýlky) jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (dvouvařič, lednice, dřez, základní nádobí), terasou se zahradním nábytkem, klimatizací a TV, sladkovodní bazén.

Vzdálenosti od studia Mythos I.

Vzdálenost od moře cca 150 m, vzdálenost od centra cca 200 m. Možnost dokoupení stravování (snídaní, večeří či polopenze). Cena bez stravování.

Stravování

Obvykle je cena bez stravy, lze dokoupit snídaně, večeře či polopenzi.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.