Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mythos - hotel

Hotel Mythos nabízí poměrně klidné ubytování v letovisku Vassiliki, z balkonů a teras je pěkný výhled na bazén a do nitra ostrova Lefkada ( na pohoří). Mythos je jednopatrový hotel se sladkovodním bazénem, s restaurací, barem, směnárnou a půjčovnou motorových vozidel. Je zde také kancelář delegáta. Hotel Mythos je obklopen nádhernou zelení. Dvoulůžkové, nově rekonstruované pokoje v prvním a druhém podlaží (některé s možností přistýlky) jsou se sprchou, WC, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací a TV. V každém pokoji je lednice.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mythos - hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Mythos:

Mythos je jednopatrový hotel se sladkovodním bazénem, s restaurací, barem, směnárnou a půjčovnou motorových vozidel. Je zde také kancelář delegáta. Hotel Mythos je obklopen nádhernou zelení ostrova Lekada a letoviska Vassiliki. Dvoulůžkové, nově rekonstruované pokoje v prvním a druhém podlaží (některé s možností přistýlky) jsou se se sprchou, WC, balkonem se zahradním nábytkem, klimatizací a TV. V každém pokoji je lednice.

Hotel Mythos nabízí poměrně klidné ubytování, z balkonů a teras je pěkný výhled na bazén a do nitra ostrova-pohoří.

Vzdálenosti od hotelu Mythos

Vzdálenost od moře cca 150 m, vzdálenost od centra cca 200 m.

Stravování :

Dle zájezdu  v ceně zahrnuta polopenze (posílené snídaně + večeře o 3 chodech, výběr minimálně z 8 možností).

Snídaně:

Posílená kontinentální - servírovaná (káva nebo čaj, máslo, med, džem, pečivo, džus) a k tomu sýr či šunka, nebo míchaná vajíčka, či grilovaný párek s fazolemi apod.). Podává se od 08:00 do 10:30 hod. Večeře: Předkrm (saláty, tzatziki apod.) - výběr vždy z min. 3 možností, hlavní chod výběr vždy minimálně z 8 možností. Třetí chod: Ovoce nebo pečivo nebo zmrzlina.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.