Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armeno Beach

Menší rodinný hotel Armeno Beach je situován na ostroivě Lefkada přímo u pláže s malými oblázky a je tvořen dvěmi dvoupatrovými budovami. V okolí hotelu naleznete několik restaurací a obchodů. Centrum Nidri s bohatým nočním životem je vzdáleno cca 1 km. Autobusová zastávka je nedaleko od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Armeno Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Armeno Beach

Menší rodinný hotel Armeno Beach je situován přímo u pláže s malými oblázky a je tvořen dvěmi dvoupatrovými budovami. V okolí hotelu naleznete několik restaurací a obchodů. Centrum Nidri s bohatým nočním životem je vzdáleno cca 1 km. Autobusová zastávka je nedaleko od hotelu.

Stravování

Dle zájezdu, snídaně formou jednoduchého bufetu. Možnost dokoupení večeří v nedaleké restauraci.

Ubytování

Útulné dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, ledničkou, klimatizací (zdarma), Wi – Fi, TV a balkónem. Všechny pokoje v hotelu Armeno Beach jsou s bočním výhledem na moře.

Vybavení a služby

Recepce s lobby, venkovní snack bar s posezením, parkoviště, na pláži vodní sporty za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.