Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodité studia

Vilka Aphrodité je postavená nedaleko pěší zóny v horní části vesnice Agios Nikitas na západním pobřeží Lefkády a je vklíněná do okolní zástavby dalších malých vilek. U domu je malý dvoreček, kde se dá příjemně posedět. Na pláž se dostanete snadno po vydlážděné pěší cestě, která se svažuje směrem k moři, ani ne za 5 minut.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodité studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Aphrodité:

Vilka Aphrodité je postavená nedaleko pěší zóny v horní části vesnice Agios Nikitas a je vklíněná do okolní zástavby dalších malých vilek. U domu je malý dvoreček, kde se dá příjemně posedět. Na pláž se dostanete snadno po vydlážděné pěší cestě, která se svažuje směrem k moři, ani ne za 5 minut.

Ubytování:

Standardně zařízená studia jsou v 1. patře a mají 2 nebo 3 lůžka. Balkóny studií jsou zastíněné, mají oddělené přepážky a skýtají tak dostatek soukromí. Některé balkóny směřují na malý dvoreček, další mají výhled na pěší zónu a částečně na místní komunikaci. Studia jsou vybavena sprchou, WC a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky).

Stravování:

Dle zájezdu - vlastní stravování

Hodnocení studií Aprodité:

Jednoduché ubytování s vynikajícím přístupem do centra městečka, ale i k pláži. Na dosah máte také skvělé pláže západního pobřeží ostrova Lefkada.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže v Agios Nikitas: cca 380 m.

Vzdálenost od centra vesnice: cca 30 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.