Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Achilleas - studia a apartmány

Úplně nová, velmi dobře vypadající vilka Achilleas je ve Vassiliki Ponti a je postavena ve svahu u cesty. Cestu na pláž si můžete významně zkrátit schodištěm skrz starou zástavbu. V Ponti naleznete obchody a taverny. Jedná se o velmi kvalitní ubytování s krásným výhledem na moře a s dobrým dosahem pláže. Doporučujeme také pro vyznavače windsurfingu, pro který ma ostrov Lefkada ideální podmínky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Achilleas - studia a apartmány , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Achilleas:

Úplně nová velmi dobře vypadající vilka Achilleas je ve Vassiliki Ponti a je postavena ve svahu u cesty. Cestu na pláž si můžete významně zkrátit schodištěm skrz starou zástavbu. V Ponti naleznete obchody a taverny.

Ubytování:

Studia a apartmány Achilleas jsou prostorné a velmi dobře vybavené. Ubytování je ve zvýšeném přízemí (jinak na úrovni 1. patra) a dále v 1. a 2. patře. Vilka nabízí 2lůžková studia s manželskou postelí, 3lůžková studia (1 manželská postel a další lůžko) a apartmány s 1 ložnicí (manželská postel) a s obývací kuchyní, kde je rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti. Všechna studia mají výhled na moře, ze 2. patra je pak okouzlující panoramatický výhled. Studia a apartmány Achilleas mají sprchu, WC, balkóny, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV, klimatizaci a fén.

Hodnocení:

Velmi kvalitní ubytování s krásným výhledem na moře a s dobrým dosahem pláže. Doporučujeme také pro vyznavače windsurfingu, pro který ma ostrov Lefkada ideální podmínky. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 180 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 1,7 km.

Aktuální popis od CK

PopisPláž: 0 m | ZDARMA: TV, lednice, lehátka na pláži, Wi-FiOkolíIdeálně položená studia v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s...

PopisIdeálně položená studia v klidné okrajové části letoviska Nidri (Řecko, Lefkada), přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.