Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ilios

Hotel Ilios, skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých budov v zahradách, se nachází na ostrově Kos v letovisku Tigaki, asi 600 m od jeho centra a 14 km od letiště. Na pláž jezdí každé 2 hodiny zdarma hotelový autobus, v době 10:00 – 16:00. Hotel Ilios nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-rádiem a balkónem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ilios, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
19 490 Kč

Poloha hotelu Ilios

Hotel Ilios, skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých budov v zahradách, se nachází v letovisku Tigaki, asi 600 m od jeho centra a 14 km od letiště. Na pláž jezdí každé 2 hodiny zdarma hotelový autobus, v době 10:00 – 16:00.

Ubytování :

Hotel Ilios nabízí dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky a dvoulůžkové apartmány s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-rádiem a balkónem.

Vybavení:

recepce, trezory, internetový kout, SAT TV, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, snack bar, 2 sladkovodní bazény, jacuzzi, hřiště, tenis, basketbal, kulečník, tělocvična, video hry, mini market.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, klimatizace, kulečník, dětská postýlka. Pro děti: 2 dětské bazény, mini club (červen – září), dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Pláž u hotelu Ilios

Hotel Ilios leží cca 900 m od písčito-oblázkové pláže.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive:: snídaně (07:30 – 09:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (19:00 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední čaj/káva a zákusky (16:00 – 17:00).

Aktuální popis od CK

Polohapěkný a příjemný hotel rodinného typu tvoří hlavní budova a další 2 bloky. Nachází se v rozlehlé zahradě se vzrostlými stromy a keři, které v době...

Poloha a popisHotel se nachází ve městečku Tigaki, což je považováno jako jedno z klidnějších letovisek na ostrově Kos. Hotel viděl velký potenciál v...

Popis destinaceŘecký ostrov Kos je součástí souostroví Dodekanés.Jsou zde překrásné pláže a ty opravdu nejkrásnější naleznete na jihu ostrova, kde se...

Řecko / Attika / Vrahati. Pětihvězdičkový Alkyon Resort Hotel & SPA se nachází 80 metrů od pláže a rozkládá se na ploše 25 000 m2 krásně udržované...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
8
All inclusive
Praha
Hotelový pokoj
19 490 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.