Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Kos Imperial

Nádherný komplex s velmi pěknou zahradou se nachází v letovisku Psalidi, asi 4 kilometry od hlavního města Kos, s nímž má pravidelné autobusové spojení. Pláž u hotelu je písečná s oblázky a místy kamenitým vstupem do vody.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Kos Imperial , budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Grecotel Kos Imperial

Nádherný komplex Grecotel Kos Imperial  s velmi pěknou zahradou se nachází v letovisku Psalidi, asi 4 kilometry od hlavního města Kos, s nímž má pravidelné autobusové spojení. Pláž u hotelu je písečná s oblázky a místy kamenitým vstupem do vody.

Vybavení

Grecotel Kos Imperial  Grecotel Kos Imperial  jsou dva bazény s mořskou vodou, dětské brouzdaliště a vnitřní sladkovodní bazén, v zimě vyhřívaný. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénů i na pláži bez poplatku, na pláži jsou sprchy a převlékárny. K vybavení patří pool bar, plážový bar a několik restaurací, minimarket, kadeřnictví, zlatnictví, televizní místnost s videem, herna a internetový kout. Sportovně založení klienti mohou využít tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis a fitness centrum. Mountain Bike Centrum organizuje výlety na kolech. Škola vodních sportů na pláži nabízí kurzy windsurfingu a potápění. Animační tým hotelu Grecotel Kos Imperial  připravuje během celého dne zajímavé programy včetně malování na hedvábí. Grecoland Club zajišťuje pestrý program pro děti od 3 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání. Pravidelný večerní program pro dospělé včetně živé hudby a tance.

Ubytování v Grecotel Kos Imperial

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje, mramorová koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, lednička, televize, CD a DVD přehrávač, rádio, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování Polopenze formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze formou all inclusive. Všechny nápoje v rámci all inclusive podává obsluha.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 07.30 do 10.00 hodin, pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 10.30 hodin. • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.00 do 14.00 hodin. • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 18.30 do 21.15 hodin. Připravují se také tematické večeře a ukázky vaření. • Kávu, nealkoholické nápoje,vodu, místní pivo, zmrzlinu a sušenky od 10.30 do 18.00 hodin v pool cafeterii. • Kávu, nealkoholické nápoje, místní pivo, víno a další vybrané alkoholické nápoje od 10.30 do 18.00 hodin v baru na pláži. • Nealkoholické nápoje, kávu, místní pivo a víno a další vybrané alkoholické nápoje, koktejly a teplé nápoje v lobby baru od 17.30 do 01.00 hodin. • Polévku od 23.30 hodin do půlnoci. • Po předchozí rezervaci jednou během pobytu možnost večeře v à la carte restauraci.

Relaxační pobyty

Pobyt lze spojit s relaxačními antistresovými a kondičními programy Elixir Thalasso Spa centra zahrnujícími lázeňské služby jako masáže, saunu, parní lázně, shiatsu, aromaterapii a zkrášlující péči. Programy zahrnují i masáže proti celulitidě a jsou dvou až šestidenní. Lze je objednat na vyžádání předem.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.