Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Georgios /sever/

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Georgios /sever/, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
12 501 Kč
Hotelový pokoj
13 390 Kč
Hotelový pokoj
13 491 Kč

Středisko Agios Georgios

Středisko Agios Georgios na severu (je ještě jeden Agios Georgios na jihu)  má velmi unikátní polohu - leží v ústí 2,5 kilometru širokého zeleného údolí, po jehož celé délce se táhne překrásná písečná pláž. Po stranách je údolí lemováno vysokými kopci (okolo 150 metrů), které se táhnou směrem do moře více než dva kilometry. Celé údolí i přilehlé kopce jsou zalesněné, obzvláště zajímavé jsou prastaré olivovníky a cypřiše.,  

Krásu Agios Georgios pak podrtrhuje ještě jeden fakt - středisko je velmi klidné a doposud nebylo zasaženo nadměrných cestovním ruchem. I když zde najdeme vše, co k dovolené můžeme potřebovat (taverny, restaurace, mimimarkety, prodejny dárkových předmětů, herny kulečníku a bowling ...), Agios Georgios zůstal doposud ušetřen nadměrného nočního života a hluku. Pokud tedy máte zájem o klidnou a romantickou dovolenou, je Agios Georgios to pravé. Pokud potřebujete noční život, diskotéky či kluby, budete se muste podívat po středisku jiném nebo si budete moci udělat výlet například do nedalekého Sidari či Roda, které toto vše nabízí (avšak zase jim chybí klid a kouzlo klidného místa).

V Agios Georgios jsou i taverny s možností připojení k internetu. Stejně tak je možné si v Agios Georgios půjčit loďku, kolo, skútr, motocykl, auto ...

Pro koho je Agios Georgios vhodný?

Relativní uzavřenost nabízí překrásnopu scenérii a písečná pláž je velmi vhodná zejména pro rodiny s dětmi. Pláž je velmi široká a vstup do vodu pozvolný. Díky délce pláže si tu najde své každý - na některých místech je klid, na jiných možnost vodních sportů, vždy je však pláž čistá a vhodná pro hrátky dětí i dospělých. Pláž v Agios Georgios pravidelné získává ocenění Blue Flag za údržbu a čistotu.

Kam na výlety?

Nedaleko Agios Georgios je mys Ekaterinas s lagunou brakické vody. Zdejší čistá příroda poskytuje ideální podmínky pro mnoho živočichů. Spatřit zde můžete želvy, velké ještěrky a další zajímavé druhy.

Možné jsou pěší procházky do vnitrozemí s malebnými vesničkami obklopenými olivovými háji.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Tipy na hotel v letovisku Agios Georgios /sever/

Leonidas

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios. Jeho pobřeží je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. V blízkosti písečné pláže se nachází příjemný patrový objekt se studii Leonidas. V blízkosti jsou také restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Je zde mnoho různých obchůdků, půjčovny sportovních potřeb (lodě, šlapadla, horská kola) i automobilů a populárních motocyklů. Nechybí ani diskotéka. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

1.

Athena studia

Studia Athena jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti, v oblasti kolem 150 m od studia jsou bazény, které jsou volně k užívání. Lehátka, slunečníky a osušky za poplatek. Písčitá pláž s velmi pozvolným vstupem do moře se nachází 50 m od areálu. Jedná se o jednu z nejhezčích pláží na Korfu, oceněnou „Modrou vlajkou“ kvality.

2.

Lola

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios (35 km od hlavního města Korfu). V těsné blízkosti písečné pláže se zde nachází příjemná studia Lola. Průzračně čisté moře a nádherné pláže lákají ke koupání. V blízkosti studií Lola jsou restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

3.

Athena

Hotelový komplex  Athena se nachází přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios s možností nákupů, zábavy a stravování, pouhých 30 m od hezké písčité pláže s velmi pozvolným vstup do moře. Letiště je od hotelu Athina vzdálené 36 km, centrum hlavního města Kerkyry asi 35 km.

4.

Saint George Palace

Nově postavený hotelový komplex Saint George Palace je umístěn v upravené zahradě se vzrostlými olivovými stromy, obklopené panenskou přírodou na severozápadním pobřeží Korfu. Součástí hotelu Saint George Palace je venkovní bazén s částí pro děti. Hotel nabízí ubytování ve 150 pokojích s moderním designen několika typů. Velká většina pokojů je s výhledem na bazén a okolní přírodu. V okolí hotelu Saint George Palace je pár typických řeckých vesnic s nádherným výhledem na záliv Agios Georgios a na místní krajinu.

5.

Alkyon

Příjemný rodinný hotel Alkyon leží 30 m od písečné pláže na klidném místě na nostrově Korfu, nejbližší obchod je vzdálen 50 m. Hotel Alkyon leží u střediska Agios Georgios /sever/.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---