Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Servos

Velmi oblíbené apartmány se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati. Leží v kopci asi 300m nad oblázkovou pláží s křišťálovou vodou, ke které se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Hned vedle apartmánů je minimarket a v okolí můžete navštívit pár obchůdků nebo některou z místních taveren. Městečko Ipsos s jeho bohatým nočním životem je vzdáleno asi 3,5 km a dostanete se tam místní autobusovou linkou. Objekt má vynikající polohu v klidné části na hornatém svahu otočeném směrem k moři a je vhodný pro strávení příjemné, klidné a romantické dovolené. Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými problémy.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Servos, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha apartmánů Servos

Velmi oblíbené apartmány Servos se nacházejí na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží východního pobřeží - Barbati. Leží v kopci asi 300m nad oblázkovou pláží s křišťálovou vodou, ke které se dostanete přes místní pobřežní komunikaci. Hned vedle apartmánů je minimarket a v okolí můžete navštívit pár obchůdků nebo některou z místních taveren. Městečko Ipsos s jeho bohatým nočním životem je vzdáleno asi 3,5 km a dostanete se tam místní autobusovou linkou. Objekt má vynikající polohu v klidné části na hornatém svahu otočeném směrem k moři a je vhodný pro strávení příjemné, klidné a romantické dovolené. Apartmány nedoporučujeme klientům s pohybovými problémy.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 300 m - vzdálenost od letiště 20 km - vzdálenost od centra 20 km (Kerkyra) - nákupní možnosti 150 m

Ubytování v apartmánech Servos:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - apartmán - 2 ložnice a obývací kuchyně - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička, balkon nebo terasa - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC) - klimatizace (za poplatek)

Zařízení:

- snack bar, bazén s mořskou vodou (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Aktuální popis od CK

Řecko / Korfu / Barbati. Velmi oblíbené apartmány hotelu Servos se rozprostírají na severovýchodním pobřeží Korfu, nad jednou z nejkrásnějších pláží...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od