Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ionian Sea

Příjemný a oblíbený hotelový komplex s rodinnou atmosférou leží cca 350 m od písečné pláže. Pro návštěvu města Lixouri na Kefalonii, kde můžete strávit volný čas nákupy v místních obchůdcích či posezením v místních tavernách, mohou hosté využít hotelový autobus.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ionian Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ionian Sea

Příjemný a oblíbený hotelový komplex s rodinnou atmosférou leží cca 350 m od písečné pláže. Pro návštěvu města Lixouri, kde můžete strávit volný čas nákupy v místních obchůdcích či posezením v místních tavernách, mohou hosté využít hotelový autobus.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v Ionian Sea

Vkusně zařízené pokoje s balkonem se zahradním nábytkem a vlastním sociálním zařízením (vana,WC)), vysoušečem vlasů, TV, klimatizací zdarma, telefonem, lednicí. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Recepce se vstupní halou a TV, restaurace, dva bazény (slunečníky a lehátka zdarma), sluneční terasa, venkovní bar, dětský koutek, dětský bazén.

Pláž

Písečná pláž je od Ionian Sea asi 350 m, slunečníky a lehátka za poplatek.

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Po mnoho let je Kefalonie známá aobdivovaná pro svou záplavu zeleně, nádherné zálivy, malebné vesničky apro pohostinnost místních obyvatel. 7...

Poloha- Městečko Lixouri je cca 7 km - Možnost využít hotelový minibus za poplatek cca 4 EUR - Restaurace a taverny jsou cca 3 km - Letiště Kefalonia cca 50...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.