Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apolafsi studia

Hotel Apolafsi stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1 km na ostrově Kefalonie. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem Apolafsi je malá přírodní písečná pláž, která však nebývá upravována. V okolí jsou další divoké pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apolafsi studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apolafsi:

Hotel Apolafsi stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem Apolafsi je malá přírodní písečná pláž, která však nebývá upravována. V okolí jsou další divoké pláže.

Vybavení hotelu:

Hotel Apolafsi má restauraci, která je vyhlášena svojí výbornou tradiční řeckou kuchyní. Bar je otevřený po celý den. Hostům je k dispozici i telefonní přístroj na kartu, sejf, internetové připojení, žehlička a žehlící prkno. U hotelového bazénu, který je největší v Lixouri, můžete využívat slunečníky a lehátka zdarma a pool bar.

Ubytování:

Jednoduchá dvoulůžková studia, některá s možností přistýlky, mají většinou zastíněný výhled na moře. Pouze studia v hlavní budově, která jsou prostornější a může zde být ubytována i rodina až se 2 malými dětmi, mají výhled na protější budovu a do zeleně. Studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/satelitem a klimatizací.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří

Hodnocení:

Příjemná rodinná atmosféra a kompletní servis jsou největší předností tohoto ubytování. Klidné prostředí v Apolafsi občas naruší pořádání krátkodobých místních slavností (svateb a křtin), které však mohou být i pro ostatní hosty hotelu velmi zajímavé.

Vzdálenosti

Vzdálenost od malé pláže: cca 120 m.

Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1 km.

Vzdálenost od Lixouri: cca 1 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.