Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diakonis

Hotel Diakonis je zcela nový komplex studií otevřený v r. 2009 cca 800 m od centra městečka Pigadia (Karpathos) , 250 m od pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diakonis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Diakonis

Hotel Diakonis je zcela nový komplex studií otevřený v r. 2009 cca 800 m od centra městečka Pigadia (Karpathos) , 250 m od pláže.

Pláž

Hotel Diakonis je cca 250 m od písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Diakonis

recepce, lounge s TV, bar, snack bar (možnost snídaní – na místě za poplatek), venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma).

Služby

klimatizace (za poplatek v místě).

Ubytování

velmi pěkná nová studia pro 2–3 os. s koupelnou a soc. zařízením, vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, SAT/TV, klimatizací, balkonem/terasou, s výhledem na bazén nebo moře.

Děti

dětský bazén, hřiště.

Doporučení

Hotel Diakonis je velmi pěkný nový komplex studií v hezkém místě, ideálně dostupné pláže a nedaleko centra – vřele doporučujeme!

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.