Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akti penzion

Penzion Akti leží přímo na pláži cca 1.5 km od centra Pigadie (hlavního města) na ostrově Karpathos. Studia pro 2-4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem, TV a klimatizací v ceně zájezdu, trezor za poplatek 3 €/den. Z většiny studií je výhled na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akti penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Akti

Penzion Akti leží přímo na pláži cca 1.5 km od centra Pigadie (hlavního města) na ostrově Karpathos.

Ubytování

Studia pro 2-4 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkonem, TV a klimatizací v ceně zájezdu, trezor za poplatek 3 €/den. Z většiny studií je výhled na moře. Zdarma wi-fi připojení na internet (dle CK). Úklid, výměna povlečení a ručníků probíhá každý čtvrtý den.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na poklidný řecký ostrovKarpathos, který se nachází na samotnémjihu souostroví Dodekanés, kam naše cestovní kancelář...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.