Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Dolfins

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas na ostrově Chios. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Dolfins, budeme moc vděční za váš názor.

Popis studií Dolfins

Příjemná rodinná studia a apartmány Dolfins jsou situované v klidném prostředí na kopci nad pláží Karfas. Tato pláž je nejpopulárnějším místem turistů různých národností přicházejících každoročně prožít svoji dovolenou v malebné vesničce Karfas. Na pláži se provozuje i řada vodních sportů. Vstup do moře je mělký po délce několika metrů, vhodné i pro malé děti. V okolí pláže najdete i výborné restaurace, kde vás obslouží s úsměvem. Po odpolední siestě si pak můžete dojít nebo dojet do nedalekého Chiosu. Večery jsou ve vesničce příjemné. Pokud vás nezlákají místní bary, pak můžete v klidu svého pokoje pozorovat západ slunce nad Egejským mořem a v dáli vidět pobřeží Malé Asie.

Vybavení studií Dolfins

Studia Dolfins jsou 400 m od písečné pláže Karfas a 5,5 km od hlavního města - Chiosu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, vodní sporty na nedaleké pláži, wi-fi internet za poplatek, malá zahrada s houpačkami pro děti.

Vybavení pokoje

dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou, WC, telefon, individuální klimatizace, ventilátor, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, trezor bez poplatku, zadní a přední balkon nebo terasa. Výhled na moře. Možnost 1 přistýlky ve studiu - přízemí, společná terasa a až 2 přistýlek ve dvouložnicovém apartmánu za příplatek - vyšší patro, balkon

Stravování

vlastní

Další údaje

1 dvoupodlažní budova, 7 pokojů Úklid: 2x týdně Výměna ložního prádla: 1x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Studia Dolfins

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov(sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 15x, letenka Chios - Praha letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.