Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rena

Příjemná studia Rena s milou a ochotnou majitelkou, která svým hostům vždy ráda pomůže a poradí. Pár metrů od domu Rena je malá pekárna, která vás už od časného rána přiláká vůní čerstvého pečiva. Možnost večeří v místní taverně za příplatek. Destiance - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Rena

Do pastelových tónů laděný apartmánový dům Rena, jehož exteriér zkrášlují barevné květy, najdete jen 80 m od pláže a asi 200 m od centra Sarti s obchody, pekárnami, místními tavernami a bary.

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2-3 osoby (manželská postel a samostatné lůžko) v přízemí nebo v patře • kuchyňský kout se základním vybavením (ve vstupní chodbičce)• lednička • koupelna (sprcha/WC) • balkon s příjemným posezením.

Pláž:

80 m

Kapacita:

4 studia

Náš názor:

Příjemná studia Rena s milou a ochotnou majitelkou, která svým hostům vždy ráda pomůže a poradí. Pár metrů od domu je malá pekárna, která vás už od časného rána přiláká vůní čerstvého pečiva. Možnost večeří v místní taverně za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.