Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Naias Beach

Hotel Naias Beach se nachází v Hanioti, jednom z nejoblíbenějších a nejživějších letovisek na Chalkidiki, přímo u pláže a jen 200m od centra, kde naleznete nespočet restaurací, taveren, barů i obchodů. Transfer z letiště trvá asi 1,5 hodiny. Hotel Naias Beach je hotel s dobrými službami a moderním vybavením je vhodný pro dospělé páry i pro rodiny s dětmi. Hotel má mezinárodní klientelu, pro své pěkné prostředí, výbornou polohu a dobré zázemí je oblíbeným místem ke strávení dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Naias Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Naias Beach

Hotel Naias Beach se nachází v Hanioti, jednom z nejoblíbenějších a nejživějších letovisek na Chalkidiki, přímo u pláže a jen 200m od centra, kde naleznete nespočet restaurací, taveren, barů i obchodů. Transfer z letiště trvá asi 1,5 hodiny.

Vybavení

Hotel Naias Beach nabízí recepci s možností přístupu na internet, restaurace/snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu.

Pláž

Hotel Naias Beach lěží přímo u písčité pláže

Služby

trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži

Ubytování

Hotel Naias Beach má celkem 65 studií a apartmánů s výhledem na moře a do zahrady. Všechna jsou vybavena koupelnou s WC, plně vybavenou kuchyňkou (mini trouba, dvouplotýnkový vařič), ve vybavení je dále lednička, telefon, satelitní TV, trezor, klimatizace. Pokoje jsou s balkonem či s terasou. Nově přistavená ubytovací část se nachází přes cestu.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště

Doporučení

Hotel Naias Beach je hotel s dobrými službami a moderním vybavením je vhodný pro dospělé páry i pro rodiny s dětmi. Hotel má mezinárodní klientelu, pro své pěkné prostředí, výbornou polohu a dobré zázemí je oblíbeným místem ke strávení dovolené.

Aktuální popis od CK

Polohavelmi příjemný 3 podlažní hotelový areál vhodný pro rodinnou dovolenou se skládá ze dvou částí, oddělených od sebe silnicí. Starší blok, který je u...

Cena zahrnujeletenku Praha - Thessaloniki - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x, 10x nebo 11x ubytování,...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.