Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Meliton Thalasso & Spa

Nedávno rekonstruovaný hotel leží na Chalkidiki je obklopený zelení a je rovněž součástí areálu Porto Carras. Nachází se přímo u pěkné pláže s hrubším pískem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Meliton Thalasso & Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Meliton Thalasso & Spa

Nedávno rekonstruovaný hotel Meliton Thalasso & Spa je obklopený zelení a je součástí areálu Porto Carras. Nachází se přímo u pěkné pláže s hrubším pískem.

Vybavení

V hotelu Meliton Thalasso & Spa je velký bazén, u něhož jsou lehátka a slunečníky bez poplatku. Několik restaurací a bar na pláži. Hostům je k dispozici vybavení celého areálu za poplatek.

Ubytování v Meliton Thalasso & Spa

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, telefon, satelitní televize, rádio, trezor, balkon nebo terasa. Lze zajistit i ubytování v junior suitách pro dva dospělé a dvě děti.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Relaxační pobyty

Různé možnosti wellness služeb včetně sauny, parní lázně a kosmetiky.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.