Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melissa Aparthotel

Melissa Aparthotel leží na okraji letoviska Psakoudia na Chalkidiki. K dlouhé oblázkovo-písečné pláži dojdete piniovým lesem po cca 100 m. Nákupní možnosti cca 100 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melissa Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Melissa Aparthotel:

Melissa Aparthotel je ubytování s příjemnou atmosférou a tradiční řeckou pohostinností.

Poloha:

Melissa Aparthotel leží na okraji letoviska Psakoudia. K dlouhé oblázkovo-písečné pláži dojdete piniovým lesem po cca 100 m. Nákupní možnosti cca 100 m. Vybavení: malý rodinný komplex skládající se z několika budov disponuje 52 apartmány, recepcí s trezorem (za poplatek) a TV koutkem. Venkovní sladkovodní bazén s bazénem pro děti, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma). Na pláži se nachází vlastní hotelová taverna s tradiční řeckou kuchyní a úchvatným výhledem na moře. Zde se podávají všechna jídla. Snackbar na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 6 EUR/2 židle a slunečník).

Sport a zábava:

Sport/aktivity : za poplatek: vodní sporty na pláži. Na vyžádání a za poplatek: masáže. Parkování: dle dostupnosti, v ceně. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 5.7.-22.8. denně/7 nocí.

Ubytování :

Studio (B1A/B2A) s obývací ložnicí s kuchyňským koutem, malou chladničkou, telefonem, sat. TV, sprchou, WC a balkónem nebo terasou. Klimatizace na vyžádání (za poplatek). Studio také pro 1 osobu.

Dvoupokojové apartmány (A2A) ve vedlejší budově (cca 5 min chůze). Stejné vybavení jako studio, navíc s oddělenou ložnicí.

Stravování :

Dle ck, polopenze: kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře formou bufetu. Všechna jídla se podávají v taverně u pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.