Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aristoteles Beach

Hotelový komplex Aristoteles Beach má příjemnou polohu na klidném místě v zahradě, obklopen olivovníky a zelení, cca 150 m od písečné pláže. Vzdálenost do centra letoviska Afitos přibližně 2 km.  Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aristoteles Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Aristoteles Beach

Hotelový komplex Aristoteles Beach má příjemnou polohu na klidném místě v zahradě, obklopen olivovníky a zelení, cca 150 m od písečné pláže. Vzdálenost do centra letoviska Afitos přibližně 2 km. Hostům je k dispozici hotelová recepce,bar, taverna a restaurace, tenisové kurty (zdarma), krásný vodní areál se třemi členitými bazény (bazén pro děti), s lehátky a slunečníky zdarma. Otevírací doba bazénu 10.00–20.00 hod. Plážový bar není v rámci programu All inclusive. Trezor je možný na recepci za poplatek 3 €/den. Možnost připojení na wifi u recepce – zdarma. Pronájem vysoušeče vlasů (10 € – vratná záloha).

Stravování

Dle ck, Formou All inclusive. All inclusive: snídaně (07.30–09.30 hod.), oběd (12.30–14.30 hod.), večeře (19.00–21.30 hod.), zmrzlina (15.00–17.00 hod.) Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00–23.00 hod.).

Ubytování v hotelu Aristoteles Beach

Vkusně vybavené 2lůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek, s vlastním sociálním zařízením, televizí a balkonem nebo terasou.

Aktuální popis od CK

Polohahotel postavený na vyvýšeném místě uprostřed udržované zahrady s olivovníky je situován v klidné oblasti ve vzdálenosti asi 1,5 km od letoviska Afitos....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.