Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aristoteles

Objekt s velmi pěkně zařízenými studii se nachází na Chalkidiki asi 350 metrů od smíšené písečné a oblázkové pláže Fourka a přibližně 400 metrů od centra stejnojmenné vesničky. Supermarket pro nákup potravin je v dosahu 200 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aristoteles, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Aristoteles

Hotel Aristoteles s velmi pěkně zařízenými studii se nachází asi 350 metrů od smíšené písečné a oblázkové pláže Fourka a přibližně 400 metrů od centra stejnojmenné vesničky. Supermarket pro nákup potravin je v dosahu 200 metrů.

Vybavení

Bazén se sladkou vodou a brouzdalištěm, u něhož jsou lehátka a slunečníky zdarma a pool bar.

Ubytování v Aristoteles

Studia pro 2-3 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem vybaveným vařičem, rychlovarnou konvicí a ledničkou, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, a balkon nebo terasu. Studia mají manželskou postel širokou 150 centimetrů a jedno oddělené lůžko, lze tu umístit i dětskou postýlku. Možnost zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.