Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite

Příjemná a účelně zařízená studia Aphrodite s rodinnou atmosférou potěší své hosty blízkostí krásné písečné pláže i centra letoviska Sarti. Pobřežní cesta s kavárnamii, bary, tavernami a restauracemi, které uspokojí všechny chuťové buňky je jen kousek od domu Aphrodite. Velmi přátelská majitelka Afroditi se postará o všechny potřeby svých hostů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Aphrodite

Studia Aphrodite se nacházejí na okraji centra Sarti, 40 m od krásní písečné pláže a 100 m od centra.

Ubytování / Vybavení:

Studia Aphroadite jsou moderně zařízená 2-3 lůžková studia mají kuchyňku, která má potřebné vybavení (lednička, elektrický dvouplotýnkový vařič), koupelnu, (sprcha/WC), TV, klimatizaci, balkon. Všechny pokoje mají boční výhled na místní ulici. Velmi přátelská majitelka Afroditi sa postará o všechny potřeby svých hostů.

4-lůžková studia jsou vybavená dobře zařízeným kuchyňským koutem (lednička, elektrický dvouplotýnkový vařič), koupwlnou, (sprcha/WC), TV,klimatizací a balkonem.

Stravování

dle CK, vlastní

Sport a zábava

Pobřežní cesta s kavárnamii, bary, tavernami a restauracemi, které uspokojí všechny chuťové buňky je jen kousekk od domu Aphrodite. Vodní sporty na pláži za poplatek. 

Pláž

Písečná pláž pouhých 40 metrů od studií Aphrodite.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.