Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akropolis Rezidence

Rezidence Akropolis se nachází na kopci s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m, přístup je po částečně nezpevněné cestě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akropolis Rezidence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha rezidence Akropolis

Rezidence Akropolis se nachází na kopci s krásným výhledem do krajiny i na moře cca 200 m od pláže. Centrum Fourky je vzdáleno cca 800 m, přístup je po částečně nezpevněné cestě.

Ubytování

Ubytování ve 2-5 lůžkových studiích a 4-5 lůžkových apartmánech s balkonem nebo terasou, sociálním zařízením (sprcha + WC), minikuchyňkou s lednicí, vhodnou k přípravě jednoduchých jídel. Studia s 2-4 lůžky jsou jednopokojová, studia s 5 lůžky mají 2 pokoje oddělené posuvnou zástěnou. Apartmány mají vždy dvě ložnice, některé mají jednu ložnici průchozí, většina má dvě oddělené ložnice

Vybavení rezidence Akropolis

K dispozici je velký bazén s barem, malý bazén s vířivkou (jakuzzi), lehátka a slunečníky.

Strava

Dle CK, Polopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře - jednotné menu K večeři si lze dokoupit nápoje dle vlastního výběru. U leteckých zájezdů může být nabízena polopenze.

Pláž

Široká písčitá pláž s oblázky, po okrajích se skalnatými masivy, je přístupná po přírodní stezce. Letovisko Fourka a jeho pláže se nachází v malebné zátoce.

Vybavení okolí

Plážový volejbal, vodní sporty, v rezidenci k dispozici bazén s lehátky a slunečníky a vířivka zdarma. Dlážděná plocha vhodná ke cvičení.

Aktuální popis od CK

Polohanově rekonstruovaný hotelový komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska...

Polohazrekonstruovaný komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.