Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adam Vila

Moderní studiový dům Vila Adam leží v klidnější části Polichrona, ale na dosah pobřežní promenády s mnoha obchůdky a restauracemi. Je vzdálen 200 m od pláže a 500 m od centra městečka. Oblast - Chalkidiki

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adam Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis vily Adama

Moderní studiový dům Vila Adam leží v klidnější části Polichrona, ale na dosah pobřežní promenády s mnoha obchůdky a restauracemi. Je vzdálen 200 m od pláže a 500 m od centra městečka.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v nedaleké taverně Tulip

Ubytování ve vile Adam

studia pro 2–3 osoby (3. osoba na rozkládacím lůžku) nebo studia pro 2 osoby s možností rozkládacího gauče pro dvě děti 2–15 let. Studia Adam jsou vybavena vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem s vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou a základním nádobím. Všechny pokoje mají televizi a balkon.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.