Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaza Resort

Nový luxusní resort Plaza Resort je situován v zahradě u soukromé písečné pláže v městečku Anavissos v oblasti Attika, je vzdálen 45 kilometrů od centra Athén a 17 kilometrů od Sounionu s Poseidonovým chrámem.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plaza Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Plaza Resort

Nový luxusní resort Plaza Resort je situován v zahradě u soukromé písečné pláže v městečku Anavissos, je vzdálen 45 kilometrů od centra Athén a 17 kilometrů od Sounionu s Poseidonovým chrámem.

Vybavení

Velký bazén poblíž pláže, u něhož jsou lehátka se slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. Speciality středomořské kuchyně můžete ochutnat v hlavní restauraci nebo v restauraci na pláži, v hotelu Plaza Resort je i několik barů. Kromě tenisových kurtů se sportovně založeným klientům nabízí využití fitness centra, hřiště na minifotbal a výběr různých aktivit v centru vodních sportů na pláži. Hotel Plaza Resort zajišťuje spojení na školu potápění a surfování, příznivci golfu si mohou zajet na 18jamkové golfové hřiště v Glyfadě. Pro relaxaci se nabízí možnost masáží v soukromí hotelového pokoje. Plaza Resort má kongresový sál s denním světlem a přístupem ze zahrady, jednací salonky a plně vybavené kancelářské a konferenční centrum.

Ubytování v hotelu Plaza Resort

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, plazmová televize se satelitním příjmem, internetové připojení, telefon, rádio, trezor, minibar, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle ck, Snídaně formou bohatého bufetu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.