Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Grecotel Cape Sounio

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Grecotel Cape Sounio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Grecotel Cape Sounio

Hotel Cape Sounio má naprosto unikátní polohu jihovýchodně od Athén, s výhledem na skalnatý výběžek poloostrova Attika s krásnou přírodní scenérií a bělostnými sloupy mramorového Poseidonova chrámu z 5.stol. př.n.l. Vedle Národního parku Sounio, jednoho z mála míst v kraji Attika, které je stále zelené, byl v zálivu na rozloze 10 000 m2 vybudován krásný areál.

Vybavení

V Grecotel Cape Sounio je velký bazén s mořskou vodou, dětský bazén a jacuzzi, u nichž jsou lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku, stejně jako na pláži. K vybavení patří tenisové kurty, kde se nabízí i tenisové lekce a vnitřní vyhřívaný bazén s jacuzzi. Recepce s nepřetržitou službou, kavárna, restaurace s terasou, à la carte restaurace Cavo Colones a asijská restaurace, několik barů, kavárna, internetový kout, klenotnictví, mini market. Hotel nabízí soukromé lodní výlety pro skupinky od čtyř osob. Dětský klub v Grecotel Cape Sounio připravuje programy pro děti od 3 do 12 let. Zajímavé jsou zejména vyhlášené aktivity klubu Jean-Michael Cousteau. Děti se dovídají, jak chránit přírodu a pod vedením zkušených instruktorů objevují skryté krásy podmořského světa. Fotografují fascinující svět pod vodou, objevují skrytá města na mořském dně a prohlíží si mikroskopem vzorky mořské vody.

Ubytování v Grecotel Cape Sounio

Vkusně zařízené klimatizované bungalovy pro dvě až tři osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, satelitní televize, rádio, CD a DVD přehrávač, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle ck, Snídaně formou bohatého bufetu, možnost dokoupení večeří formou bufetu.

Relaxační pobyty

Hotelové centrum Elixir Spa 007 se saunou a fitness centrem nabízí masáže, wellness a kosmetické služby. Kvalifikovaný personál centra připravuje několikadenní speciální protistresové a relaxační kúry, zahrnující i indickou ayurvedu.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu (vybrané zájezdy)

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.