Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Attika - přehled zájezdů

Výsledky vyhledávání
Zobrazeno 1 - 10 z 404

Vrachos Beach od 3 350 Kč se všemi poplatky

Méně známé letovisko Vrachos leží 25 kilometrů jižně od Pargy u překrásné písečné pláže. Malé a klidné letovisko je ideální pro klidnou rodinnou dovolenou. V nedalekém centru najdete několik minimarketů, přímo u moře je pak několik řeckých taveren a barů. Největším lákadlem je však místní dlouhá pláž s bělostným pískem. Pozvolný vstup je ideální pro malé děti a klid budou narušovat pouze mořské vlny. V noci je tu úžasný klid a na obloze jsou vidět snad miliony hvězd.

Doprava autobusem
Ubytování v hotelu
Žádná strava
Pobyty na 8 nebo 11 dní

Voula studia od 3 890 Kč se všemi poplatky

Penzion Voula má výjmečnou polohu v centru starého města Sarti a přitom v klidném prostředí klidné uličky a v bezprostřední blízkosti pláže.

Doprava autobusem
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 12 dní

Evroz penzion od 5 990 Kč se všemi poplatky

Studia pro 2-3 osoby a apartmán pro 3-5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací, wifi připojením, TV/SAT a balkonem/terasou. Ze všech pokojů je výhled na moře.

Doprava letadlem a kombinovaně • Odjezd z: Praha
Ubytování v penzion
Žádná strava
Pobyty na 11 nebo 12 dní

Orea Eleni Palace od 6 990 Kč se všemi poplatky

Nový moderní stylový hotel Orea Eleni Palace se nachází v nové části letoviska Paralia Katarini cca 140 m od pláže. Ubytování je zajištěno ve dvou až tří-lůžkových pokojích (k dispozici také pokoj pro rodinu se dvěmi dětmi (manželské lůžko a rozkládací gauč pro 2 děti) s balkónem, SAT-TV, telefonem, LCD TV, vlastním soc. zařízením (sprcha, WC, fén) a klimatizací. Ubytování uspokojí i náročnější klientelu.

Doprava kombinovaně a autobusem
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 9 nebo 12 dní

Orea Eleni od 6 990 Kč se všemi poplatky

Jeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii se nachází 120 m od pláže, v centru letoviska. V hotelu Orea Eleni je k dispozici denní bar, recepce, vestibul s posezením a TV/SAT, letní terasa, malý bazén (obvykle k dispozici 15.6.-15.9.) a 2 výtahy. Před hotelem se nachází park s dětskými prolézačkami a houpačkami.

Doprava kombinovaně a autobusem
Ubytování v hotelu
Polopenze
Pobyty na 9 nebo 12 dní

Moros studia od 6 990 Kč se všemi poplatky

Největší předností domu je panoramatický výhled na moře a snadná dosažitelnost pláže i centra letoviska.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava a Praha
Ubytování ve studiu
Žádná strava
Pobyty na 8 dní

Tea od 6 990 Kč se všemi poplatky

Vilka Tea s 8 apartmány je postavena ve svahu nad příjezdovou komunikací a nad oblázkovou pláží Kassiopi na Korfu. Na pláž se dostanete, sejdete-li po schodech (cca 54 schodů) a pak pokračujete asi 80 m po silnici. V okolí jsou obchody a taverny. Do malebného přístavu Kassiopi a k dalším kamenitým plážím (kamenné plotny) se dostanete po cestě, která vede podél pobřeží.

Doprava letadlem • Odjezd z: Ostrava
Ubytování v apartmánu
Žádná strava
Pobyty na 8 dní

Evi od 7 290 Kč se všemi poplatky

Hotelový areál Evi se nachází v klidném prostředí na okraji rozlehlého letoviska Faliraki na Rhodu, které je známým, oblíbeným a nejvíce vyhledávaným na ostrově. Nechybí restaurace, taverny, kavárny, cukrárny, pekárny, bary, kluby, obchody s potravinami, suvenýry, je zde park s nejrůznějšími lákavými atrakcemi pro děti i adrenalinové sporty a zábava pro dospělé.

Doprava letadlem • Odjezd z: Praha, Bratislava a Brno
Ubytování v hotelu
All inclusive
Pobyty na 8 nebo 11 dní

Studia Kavouris od 7 390 Kč se všemi poplatky

Studia Kavouris leží nedaleko hlavního města Skopelos v zátoce Glyfoneri. 150 metrů od moře v klidném místě na kopci přímo nad pláží stojí 3 domy s červenými stříškami s fantastickým výhledem na moře a okolí hlavního města. Pokoje jsou příjemně zařízené a všechny jsou orientovány směrem k moři. Krásný výhled a klid, to je přímo balzám na duši.

Doprava kombinovaně
Ubytování v penzion
Žádná strava
Pobyty na 14 dní

Penzion Aspasia od 7 390 Kč se všemi poplatky

Dvoupatrový penzion Aspasia s rodinou atmosférou je vystavěn na Korfu při hlavní silnici procházející letoviskem Nidri. Centrum s přístavem je vzdáleno cca 600 metrů.

Doprava kombinovaně
Ubytování v hotelu
Jen snídaně
Pobyty na 14 dní