Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aneroussa Beach

Hotel Aneroussa Beach leží ve svahu přímo nad krásnou pláží Delevoya na ostrově Andros. V blízkosti je další krásná pláž Agia Marina. Tyto pláže jsou vyhledávány i nudisty. Do centra městečka Batsi je to pouhých 15 minut. Na pláž od hotelu vede schodiště. Na pláži je malý bar a veškerý plážový servis. První taverny jsou vzdáleny od hotelu cca 100 - 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aneroussa Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Aneroussa Beach:

Hotel Aneroussa Beach leží ve svahu přímo nad krásnou pláží Delevoya. V blízkosti je další krásná pláž Agia Marina. Tyto pláže jsou vyhledávány i nudisty. Do centra městečka Batsi je to pouhých 15 minut. Na pláž od hotelu vede schodiště. Na pláži je malý bar a veškerý plážový servis. První taverny jsou vzdáleny od hotelu cca 100 - 200 m.

Ubytování:

Hotel Aneroussa Beach prošel celkovou rekonstrukcí. Jsou zde luxusně vybavené standardní pokoje a suity. Všechny pokoje mají krásný výhled na moře a jsou vybaveny sprchou, WC, TV/SAT, telefonem, klimatizací, sejfem, lednicí a fénem. V hotelu je recepce, společenské místnosti, restaurace, kde se podává snídaně a nápoje, internet a parkoviště. Před hotelem je zahrada. Do pokojů je možné vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Stravování:

Rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Hodnocení:

Romantické klidné místo a luxusní pokoje s výhledem na moře přímo nad krásnou pláží uspokojí i náročnější návštěvníky. Vzdálenost od pláže: cca 30 - 60 m. Vzdálenost od centra Batsi: cca 1 km. Vzdálenost od přístavu Gavrio: cca 11 km.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.